KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165089
*
nr 1616 5089
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 18:35:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 08:38:55
1
200 kr
26/4 11:24:46
2
150 kr
26/4 11:24:46
1
200 kr (Budbetjänt)
26/4 11:24:51
2
250 kr
26/4 22:39:29
1
300 kr
29/4 18:15:21
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1616 5089
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/4 08:38:55 | 1 | 200 kr |
| 26/4 11:24:46 | 2 | 150 kr |
| 26/4 11:24:46 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 26/4 11:24:51 | 2 | 250 kr |
| 26/4 22:39:29 | 1 | 300 kr |
| 29/4 18:15:21 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stilleben
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



