KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165089

nr 1616 5089

Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:35:28